Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Členové


Vyšší Upíři (*2)
Nižší Upíři (*3)
Nováčci (*4)


   Figo Krvavý (*2) [ Ventrue/Brujah]
     Mé celé jméno zní Nenormální lord Figo Nehmet Ali Agca Krvavý von Srch Ventrue Brujah. Jest to velice neobvyklé a nesmyslně poskládané jméno, vím. Ale mně se líbí. Moje matka, Kate pocházela z Londýna, ale po mém narození se se mnou přestěhovala do Států, kde se stala šlechtičnou nejen díky svému bohatství nabytému předtím. Zbožňovala cestování, a proto zavítala i na území Habsburské monarchie, kde potkala mého otce, Němce s českými kořeny. Jeho předkové pocházeli ze Srchu, ale díky velkému vlivu němčiny na tehdejší obyvatele říše se z tohoto „ ze Srchu“ stalo „ von Srch“ . Moje matka byla z klanu Ventrue, můj otec byl Brujah. Neklapalo to mezi nimi ani před mým narozením, ani po něm. A protože jsem měl geny od obou rodičů, byl jsem jaksi nenormální. Kate mě pojmenovala Figo, a aby ještě umocnili tuhle nenormalitu, která se začala projevovat hned po narození, přes otcův nesouhlas mi matka přimíchala ke jménu i všechny tyto tituly a přívlastky. Příjmení Krvavý jsem si ve svých třinácti letech připojil ke jménu sám. To už ale Kate a pravděpodobně ani můj otec nežili a já se o sebe musel starat sám. V mých čtyřiceti pěti letech se u mě začali projevovat příznaky Altzheimerovy choroby, takže abych mohl dále existovat, našel jsem si schizofrenní já, které jsem později, po objevení této choroby pojmenoval právě Altzheimer. Někdy v roce 1976, myslím, to už mi bylo mnoho, mne uchvátil Nehmet Ali Agca, když spáchal atentát na papeže Jana Pavla II. To mne vedlo k tomu, že jsem si své jméno ještě rozšířil. Samozřejmě až poté, co jsem to důkladně prodiskutoval s mým schizofrenním já. V současnosti mám adoptivní matku, Gudrun Malkavian z klanu Malkavian, ale moc si s ní nerozumím. Je mi mnoho let: přes 320, myslím. Jsem nemoderní a nesnáším metry, takže přesně nevím, kolik měřím. Vím jen, že to není moc. Mé oči a vlasy jsou hnědé. Jsem sklerotik a občas nedoslýchám. Jsem schizofrenik a optimista. Ale momentálně je mi smutno. Nechci říkat proč, protože to v tomto profilu být nemusí. Kromě dědictví po rodičích vlastním ještě papouška, kterého jsem pojmenoval sir Rocky. Celý život se řídím heslem „ Žít a přežít!“
 Nemám děti, nechci děti a nesnáším děti! ( I teď? - pozn. vkladatele)
 Děti: Filip Reich

 Garf Gorgellacus (*2) [Toreador]
     Jmenuji se Garf Gordellacus a pocházím z Egypta. Možná si řeknete, že Gordellacus zní spíše řecky… Ano! Můj otec se jmenoval Gelazius Gordellacus a skutečně pocházel z tohoto kraje, z velice bohaté rodiny, jejíž rodokmen sahá až do 14. století.
 Jednou při své cestě do Egypta potkal krásnou ženu jménem Al-Gresha Muha Dža´ far, která se později stala mojí matkou. Okamžitě si ji, i tuto zemi zamiloval, a tak se rozhodl zde usídlit. O několik let později tito lidé přivedli na svět mojí maličkost. Jako člověk jsem byl atan a velmi opatrovaný chlapec. Otec kladl důraz na mé vzdělání a proto mi najal hned několik soukromých učitelů, kteří mě měli naučit všemu: od zásad slušného chování, přes vědu a lov. Nikdy jsem vlastně neměl rád tuto disciplínu a proto jsem často v noci potají vyklouzl ze dveří našeho paláce a procházel jsem se po městě. Ohromě mě tyto toulky uklidňovaly, jenže jednou mě někdo přepadl a udělal ze mě upíra. Nevím kdo to byl! Zpočátku jsem ho nenáviděl a snil jsem po pomstě, ale postupem času jsem si uvědomoval, že se vlastně jako upír cítím lépe.
 Jakmile se moje rodina dozvěděla, že jsem upír, začali se mě bát a vyhostili mě. Nechtěl jsem jim nijak ublížit a tak jsem odjel. Cestoval jsem snad po celém světě, až jsem narazil a institut magických umění Pentagramus, kde jsem se rozhodl usídlit a studovat. Mým charakteristickým znakem jsou návleky na předloktích s vystřelovacími noži, kvůli mé osobní bezpečnosti (snad víte co mě k tomu přimělo)!
 
 Jsem v klanu Toreador. Miluji umění a vždy mě strašně rozzuří, když se někdo rozhodne věnovat se “ krásnu” a přitom ani neví o co jde… To jsem schopen i zabíjet!

Noneth Vamp Cats (*4) [Giovanni]

Fotografie
     Rodiče jsem nikdy nepoznala. Žila jsem na vesnici u ženy která se jmenovala Taryn. Vychovala mě jako vlastní dceru a dobře se o mě starala, ale všimla si i jistých odlišností, například toho, že jsem nikdy nejedla normální jídlo.. V mých 8 letech jsem jí byla nucena říct, že nejsem člověk.. ale upír a členka klanu Giovanni. I když ji to hodně vyvedlo z míry, pomáhala mi to skrývat. Když jsem měla 10 let, tak ji zabili Lovci při pátrání po mě.. Až do mých 16 let jsem se skrývala v lesích poblíž té vesnice. Už mě přestalo bavit skrývání před Lovci, už jsem dost silná abych se jim postavila a zabila je.. A než se vydám hledat ty co zabili Taryn, chci studovat tady na Pentagamusu.
 Jako upír zatím žádné děti nemám, ale všechno se může změnit.

   Naomi de Addams (*3) [Ventrue/Dcera Disonance]
       Moji rodiče mě pojmenovali Naomi de Addams. Nevím, jestli je proč jásat a plesat nad tímto jménem, nebo spíš utíkat před těmi, kdo ho přede mnou každodenně vyslovují. De Addams mi patří po mých rodičích, prarodičích a celou škálou těch, co jsou se mnou příbuzní. Celý rod Addamsů jsou trochu podivíni. Stačí mě trochu znát a uděláte si na mě jasný obrázek.

  Jsem praštěná a víc než zažraná do černé barvy. To zjistíte až vám věnuji jako dárek stojánek na tužky ve tvaru náhrobního kamene zabalený v černém papíře s velkou černou stuhou. Jen málokdo ode mě dostane trenýrky s traktůrkama, ale upířímu tatíšškovi Gaarovi sluší xD. Jsem, řekla bych, závislá na hudbě, která mě doprovází dosavadním životem a doufám že i v těch dalších letech mě neopustí. Když se mě někdo zeptá, kolik mi je, nebo kdy jsem se narodila, nemám jistou odpověd. Jsem mladá a mám toho hodně co před sebou.
  Moji praví rodiče se o mě nestarají, ale proč taky… Tady na Pentu jsem měla tu možnost potkat mého upířího otce Gabriela. Myslím, že mít mě za dceru se nedá nazvat výhrou, protože pokud něco opravdu nejsem, tak nejsem zapšklá, tichá a nevinná. Snažím se nebýt kopií - ať už čehokoliv. A jestli vás zajímá co já a děti… .xD… ..o tom snad jindy… xD

Enkeli Yö Russu Varjo-Susi (*2) [Daeva/Toreador] 
  ( - osobní asistent Gaary A. Gabriela - )
 

       S nejvyšší hrdostí se hlásím k báječnému klanu Daeva. Pocházím z Finska stejně jako má drahá bohatá vampýři rodina. Od svých 15 let tam však nebydlím a tudíž nevím ani nic o nich. Nechtějte po mě abych jim snad napsal a zeptal se jich, zda jim něco nechybí… .
 
 Snad něco o rodičích. Můj otec je bastard a matka slabá nána… To by stačilo. Nebudu tu zbytečně zaplňovat řádky jejich bezcennými jmény. Tuším, že bych měl mít nějakého sourozence… Chudák…
 
 Dva roky jsem se potuloval po Evropě a nyní jsem se usídlil tady na institutu. Je mi tedy nádherných 18 let, nejsem příliš vysoký, řekl bych, že štíhlý, blonďatý, modrooký… (a nekecám ) Všechno, co mám rád se můžete dočíst v mém penta profilu. Nemám žádnou rodinu, krom té, která mě nezajímá, žádné blízké přátele a miluji život se vším, co nabízí. Nemám ani žádné děti jak už svoje ( doufám ), tak i upíří a také žádné neplánuji… V tom se musíte obejít beze mě…
 
Když to shrnu… jsem tak trochu blázen pro kterého neexistují zakázané věci. Myslím, že se budu snažit, aby jste se mě ještě dlouho nezbavili.
 
Jedno životně důležité heslo z textu jedné prima písně:
 
„ Častokrát slýchám z různých stran, proč se smích z tváří ztrácí, na to já nic neříkám, za to může si každý sám. Kolikrát i já chtěl jsem znát, kde se mé štěstí toulá, po cestách, v oblacích, ve hvězdách, já našel jsem z nejdražších rad. Až se mě budou příště ptát na to jak se mám, odpověď jasnou jim chci dát, život prožívám. Starosti mám jako každej snad, tak nevím důvod proč bych měl dál si stěžovat.“ 

Hesmer Emusen (*4) [Ventrue]

Nuže. Mé jméno je Hesmer Emusen a jsem z klanu Ventrue. Mou matkou je Lutien  Belgurs a mám sestry Silvaru Bjartskular a Cate Archer. Jsem teprve mladý a tudíž nezkušený upír. Často mám problémy se zvládáním své síly a jiných upírských schopností. Také jsem úplně nepřijal pití krve a proto jsem slabý, a tak používám své schopnosti jen zřídka v případech neprosté nutnosti. Co do mé živé rodiny nemám co bych k ní dodal. Jsem jedináček a otec a matka se rozešli před mnoha lety. Jediným mým domovem je Pentagramus.

Vincent Abel Gabriel [Ventrue/Syn Disonance]
( - zástupce Gaary A. Gabriela; Princ Anaretu & okolí - )
   
   Mé jméno jest Vincent Abel Gabriel. Jedenáctý měsíc roku slavím narozeniny v silném znamení štíra, nyní narozeniny devětadvacáté. Mou rasou je od narození vampýr, klanem Ventrue a Syn Disonance. Jsem dosti vysoký, k tomu dlouhé černé vlasy obvykle stažené za hlavou stužkou, temně rudé oči a ostré rysy. Matka byla Japonka. Potrpím si na eleganci a čistotu, ovšem konvence a pravidla neuznávám. Netvořím je. Jen žiji a žít nechávám. Povětšinou.
Zde v Anaretu zastupuji jako Princ Camarillu.


    Na Insitutu mám mladšího bratra Gaaru, nejlepší přítelkyni již z dětských let Shianae, družku Morrin, syna Sebastiana, chráněnce Enkeliho a několik dalších blízkých osob.

   Aini Ortainë (*3) [Ventrue/Dcera Disonance]
Filip Reich (*4)
[Ventrue/Brujah]
Melsero Delen (*3)
[Ventrue]
Alumina Mixie
(*3)
[ ]
Shianae Noir (*3)
[Ventrue]
Silvara Bjartskular
(*2)
[Ventrue]
Windom Earle (*4) [ ]
Maxmilian Graham (*4) [Ravnos]

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek