Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Společenství
Vedení - Temní Velmistři

Gaara Abel Gabriel [Ventrue/Syn Disonance]  
( Dominance [], Melpominee [], Presence [])
( webmaster DN ; manažer Enkeho )

   O mne: Mé celé jméno zní Gaara Abel Gabriel - Abel po matce, Gabriel po nevlastnim otci. Okaasan pochazela jako jedna z mala z klanu Dcer Disonance, po otci (biologickém, byl jim vsak i ten, co s nami zil) jsem Ventrue. Mam starsiho bratra Vincenta, byvalou pritelkyni Miau a s ni dve mala dvojcatka - Nicolase a Alassëu. Mia mne opustila a odvedla si s sebou Alassëu, zatimco Nicolas byl unesen... A pak, kdyz se vratila...uz s ni byt nedokazi. Nicolase se mi podarilo dovást zpet, domu, k sobe. Ted je mu 17let... A mozna se take hodi dodat, ze me srdce uz opet nekomu patri...

Rodice me vychovavali do mych deseti, pote oba zemreli. Od te doby jsem vyrustala u Tanaky-senseie, odtud nejvetsi vliv na me kolem Japonska, kekteremu hodne lnu, ac ne diky okaasan, ktera Japonkou byla, ale nikdy me tim smerem vyrazne nevedla.
 
Jelikoz jsem se jako upir narodil, neni mi tolik, jak by vetsina cekala. Narodil jsem se 19.ledna ve znameni Kozoroha a je mi 35 let.
 
Merim okolo 180cm, vlasy mam cerne, nedavno jsem si je nechal narust delsi, po ramena, oci rude, vzdy cerne zvyraznene. Me japonske geny se na mne taktez projevuji... Po nedavne neschode s Michaelem, byvalym [zesnulym] Princem Camarilly, mam na krku vlkodlacim drapem vyryto slovo PRODITOR, kryji ho vsak cernym obojkem. Rozciluji se malokdy, ale kdyz, uklidnuje me, kdyz si bud sam zpusobim ztratu krve, ci jiny Rodny.

Mezi me zajmy patri poezie, kvalitni vino, chladne zbrane a hudba.


Na Pentu:
V Institutu zastavam funkci profesora OOPCM (6. - 7.r.) a vedouciho Spolku Upiru


Dulezite pro ty, co chteji byt mymi detmi
: Jelikoz jsem puvodu miseneho, misi se ve mne vlastnosti obou mych predku. Velice si potrpim na slusne chovani a uctu k hudbe. To oboje od svych Deti nepodmineme zadam, spolu se schopnosti komunikovat, vyjadrit se, s dobrym vkusem, sebeovladanim a obecnym estetick
ym citenim. A hlavne nasim osobnim porozumenim.


Muj Otec: -neni znamo- 
Ma Matka: Michiyuki Abel-Kurowaka
Me Deti: (Upírské:) Naomi de Addams [V/DD], Aini Ortainë [
V/DD], Lethey Irenicus [V/SD], Ishtar Mia [V/DD]
        
(narozené:) Nicolas Ishtar Abel Gabriel [SD], Alassëa Ishtar Abel Gabriel [DD]
     
      e-mail:    sabaku.sama@seznam.cz  


  Enke Kitten z Alandy [Daeva/Toreador]  

( Celerity [], Potence [], Presence [])
( zasloužilý umělec )
 
      Mé stávající umělecké jméno zní Enke Kitten z Alandy a jsem Rodný upír, klanem Daeva, po matce s příměsí krve Toreador. Pocházím z jižních finských ostrovů, kde jsem vyrostl na panství svého otce. Od patnácti let jsem tamější pobyt ukončil a bydlel různě po světě. O tři roky později si mě začali plně užívat na zdejším institutu, kde řádím dodnes. O své rodině nic nevím, sourozence jsem při odchodu neměl a …to stačí.

     Nyní je mi něco přes…30!!! ( OO! To je strašné, já jsem takový dědek! ), měřím …no…málo, jsem blonďatý, modrooký a nejkrásnější široko daleko. :o)))) ( a ne, do nosu mi neprší : PPP ) Vlastním nádherného kocourka Erose z řad koček Siamských. Já prostě miluju kočky. :o) Na svém těle mám ukryté tetování a byl jsem označen jednou z vampýřích značek. ( Byl prostě silnější : PP Vážne, to se nedalo…: PP )

     Zde na Pentagramu zastávám jedinou funkci a to je Správce tohoto Spolku. Dále zde působím v uměleckém směru. Na hodnocení mých prací se poptejte u těch, co je četli. Mám zde milence s velkým M, jednoho přítele, jednu kamarádku a…vícero lidí, které mám rád a oni říkají, že mě…Nerad se poutám, nesnáším oblečení a miluju všechno, co se nesmí. Často o mě říkají, že jsem blázen. Já netuším, kde končí hranice…

     Pro mé děti : Nikdy jsem vás neplánoval a nechtěl a jestli vás někdy budu mít, tak mě před tím budete muset hodně praštit do hlavy. A hodně se mi podobat. A Vinnie říká, že to nejde. Tedy…máte úkol.

     Rodina : Mě nezajímá…Nová rodina : Vincent Abel Gabriel***

  
*4 - Neonate

- Nový Rodný
- Učedník
- Zasvěcený


*3 - Ancillae

- Mentor
- Patron
- Mistr


*2 - Starší

- Primas
- Arcimistr
- Velmistr
   Figo de Voltaire (Velmistr) [ Ventrue/Brujah]
( [],  [],  [] )
    
Dlouho jsem bloudil Evropou, neboť jsem přes svůj milovaný a tehdy ještě neděravý klobouček nic neviděl. Miluji déšť. Jedinou jeho nevýhodou bylo, že na mě nepršelo. Pak mě cosi navedlo a já skončil v dnes již jakýmsi zvláštním kouzlem upravených ruinách Institutu Pentagramus, kde jsem našel spoustu přátel. To bylo ještě tehdy, co se mě neštítili. Poté jsem, pravděpodobně vlivem té části Brujaha, kterou přílišně neovládám, o většinu z nich přišel. Od té doby bývám zasmušilý, hádavý a nepříjemný. A propos nezapomeňte, že charakter se pozná podle očí.

Mezi mé významné koníčky se řadí poesie, jak četba, tak tvorba, žel, v oné tvorbě se odráží můj charakter. Mým dalším koníčkem jest záliba v archaismech. Zbožňuji ono zvrácené kouzlo tohoto spolku, poslední památku starého Pentagramu.

Mým heslem je „Sám sobě bohem, ne jen hrobníkem" a mám jednoho pozoruhodného syna, na kterého jsem patřičně hrdý.
 Děti: Filip Reich

 Garf Gorgellacus (Primas) [Toreador]
( Auspex [], Celerita [], Presence [])
      Jmenuji se Garf Gordellacus a pocházím z Egypta. Možná si řeknete, že Gordellacus zní spíše řecky… Ano! Můj otec se jmenoval Gelazius Gordellacus a skutečně pocházel z tohoto kraje, z velice bohaté rodiny, jejíž rodokmen sahá až do 14. století.
 Jednou při své cestě do Egypta potkal krásnou ženu jménem Al-Gresha Muha Dža´ far, která se později stala mojí matkou. Okamžitě si ji, i tuto zemi zamiloval, a tak se rozhodl zde usídlit. O několik let později tito lidé přivedli na svět mojí maličkost. Jako člověk jsem byl atan a velmi opatrovaný chlapec. Otec kladl důraz na mé vzdělání a proto mi najal hned několik soukromých učitelů, kteří mě měli naučit všemu: od zásad slušného chování, přes vědu a lov. Nikdy jsem vlastně neměl rád tuto disciplínu a proto jsem často v noci potají vyklouzl ze dveří našeho paláce a procházel jsem se po městě. Ohromě mě tyto toulky uklidňovaly, jenže jednou mě někdo přepadl a udělal ze mě upíra. Nevím kdo to byl! Zpočátku jsem ho nenáviděl a snil jsem po pomstě, ale postupem času jsem si uvědomoval, že se vlastně jako upír cítím lépe.
 Jakmile se moje rodina dozvěděla, že jsem upír, začali se mě bát a vyhostili mě. Nechtěl jsem jim nijak ublížit a tak jsem odjel. Cestoval jsem snad po celém světě, až jsem narazil a institut magických umění Pentagramus, kde jsem se rozhodl usídlit a studovat. Mým charakteristickým znakem jsou návleky na předloktích s vystřelovacími noži, kvůli mé osobní bezpečnosti (snad víte co mě k tomu přimělo)!
 
 Jsem v klanu Toreador. Miluji umění a vždy mě strašně rozzuří, když se někdo rozhodne věnovat se “ krásnu” a přitom ani neví o co jde… To jsem schopen i zabíjet!


   Naomi de Addams (Učedník) [Ventrue/Dcera Disonance]
( [],  [],  [] )
       Moji rodiče mě pojmenovali Naomi de Addams. Nevím, jestli je proč jásat a plesat nad tímto jménem, nebo spíš utíkat před těmi, kdo ho přede mnou každodenně vyslovují. De Addams mi patří po mých rodičích, prarodičích a celou škálou těch, co jsou se mnou příbuzní. Celý rod Addamsů jsou trochu podivíni. Stačí mě trochu znát a uděláte si na mě jasný obrázek.

  Jsem praštěná a víc než zažraná do černé barvy. To zjistíte až vám věnuji jako dárek stojánek na tužky ve tvaru náhrobního kamene zabalený v černém papíře s velkou černou stuhou. Jen málokdo ode mě dostane trenýrky s traktůrkama, ale upířímu tatíšškovi Gaarovi sluší xD. Jsem, řekla bych, závislá na hudbě, která mě doprovází dosavadním životem a doufám že i v těch dalších letech mě neopustí. Když se mě někdo zeptá, kolik mi je, nebo kdy jsem se narodila, nemám jistou odpověd. Jsem mladá a mám toho hodně co před sebou.
  Moji praví rodiče se o mě nestarají, ale proč taky… Tady na Pentu jsem měla tu možnost potkat mého upířího otce Gabriela. Myslím, že mít mě za dceru se nedá nazvat výhrou, protože pokud něco opravdu nejsem, tak nejsem zapšklá, tichá a nevinná. Snažím se nebýt kopií - ať už čehokoliv. A jestli vás zajímá co já a děti… .xD… ..o tom snad jindy… xD

Vincent z Argenie (Zasvěcený) [Ventrue/Syn Disonance]
( Dominance [], Melpominee [], Presence [])
( - Baron Anaretu & okolí - )
 ... "Vím, že se o mně často mluví. Báli se, že se přidám k Sabbatu, protože jsem Camarillu vždy bez předstírání veřejně zesměšňoval, ale jestli je něco horšího, než ti pokrytci schovávající se za Tradicemi a dobrem pro náš druh, pak jsou to vymyté mozky ze Sabbatu. Nemilují mě ani vlkodlaci. Dalo se říct, že stojím kdesi mimo. Ještě donedávna. Zde v Anaretu jsem zastupoval jako Princ Camarillu. Nechutné, ano. Stal jsem se Princem proto, abych pomohl svému bratrovi, a později se pro mě tento post stal nepostradatelným ze strategických důvodů. Nakonec však mé přesvědčení zvítězilo nad vidinou potenciálních výhod a z Camarilly jsem odešel. Nyní jsem Baronem, upírským Anarchou na svém Panství." ...
   
 

 vv Lucian Ishtar Nior Madden (Učedník) [Tzimisce]
( Auspex [], Vicissituda [] )

      Lucian Ishtar Nior Madden… Nositel dvojí vzácné krve, hrdý představitel klanu Tzimisce. Otcem je mi jistě ne neznámý Christian Nior Madden, paladin Sabbatu. Matkou je pak Ishtar Mia, členka slavného, ale bohužel téměř vyvražděného klanu Ishtar. Na oba jsem nepředstavitelně hrdý a vážím si jich. Mám nevlastní sestru Alassëu, která ale vyrostla po mém boku a jejího bratra Nicolase, který žije po boku klanu Gabrielů.

     Narodil jsem se přímo zde, v kotlině Anaretu, ale od mých sedmi let jsem byl poslán do Sabbatského učení. Nyní je mi 17 let a vrátil jsem se, abych se mohl i já připojit na scénu maškarády. Říkají, že jsem velmi podobný otci a mám jeho oči. Lidé si často stěžují na ostrost jejich pohledu. Již nyní jsem vysoký a nosím delší vlasy. Potrpím si na vznešenost a drahé oblečení.

     Co ostatní většinou nedokáží překousnout je prudkost mé povahy a výbušnost. Jsem ostrý a nenechám si nic líbit. Nemám rád úsměvy a nerad poslouchám, když se někdo snaží u mne vylít své srdce. Neboť to mé patří jen jedné osobě, Aini Ortaine. Dále je mi nesmírně drahých pár příslušníků mé rozsáhlé rodiny. Když se zlobím, bývám zlý. Hodně zlý...Vím to...

     Velkou zbraní jsou mi má rozsáhlá spletitá tajemství. Mám jich mnoho a mnoho se toho stane. Mou nejmilejší hračkou je má stříbrná garota, ale nyní začínám objevovat i tajemství klanových disciplín. Ano, mám s nimi veliké plány a snad mi je pomůže uskutečnit můj mentor, učitel, rádce a ochránce Vincent Abel Gabriel.

     Děti: žádnéFilip Reich (Učedník) [Ventrue/Brujah]

 ( Fortituda [], Dominance [] )

Zakladne info:
Vyska: 186 cm
Farba oci:hneda
Farba vlasov: tmavohneda
Popis v skratke
-Som upir som na to aj patricne hrdy
-Som mag a beriem magiu ako celok a tak ju aj vyuzivam v poslednej dobe sa dost casto venujem Nekromancii a snazims a tam nachadzat davno zabudnute nauky.

Kradsi zivotopis:
Pochadzam z necarodejnickej rodiny ale uz od malicka som vedel ze som vynimocny. Cast svoje schopnosti som odhalil ked som mal zhruba 7 rokov(ked
som bol nahnevany sa mi podarilo rozbit pohar bez toho aby som asa ho dotkol). Po case som zacal skusat rozne vecipricom som scasti vedome ale aj
nevedome pouzival magiu a tak som zistoval kde mam hranice a aky velky mam potencial(v tych casoch som nepouzival zaklinadla tak akoteraz avsak snazil som sa vyuzivat moju volu napriklad pri testoch v skole alebo pri skusani tak aby som dostal take otazky ako som chcel).Vdaka tymto pokusom mam aj niektore schopnosti trochu viac vivinute na to ze som este nestudoval magiu.
Po nastueni na Pentagramus som sa venoval predovsetkym kuzelnym formulam, ciernej magii a aj obrane proti ciernej magii. taktiez soms a chel venovat
transfiguracii ale nejak mi na  to nezostal cas. Ostatne odvetvia magie nepovazujem za dolezite.
Dna 28.12.2006 som sa stal upirom a mojim otcom sa stal Figo de Voltaire (za co som mu velmi vdacny) Po svojom otcovi som sa stal clenom klanu Ventrue hoci som ziskal aj nektore vlastnosti klanu Burjah(a trosku aj ich povahu ale len malinko)


Alissea Ariana Chambell (Nový Rodný) [Dcera Disonance]
( [] )

Moje celé jméno zní Alissea Ariana Chambel De LaMark..Narodila jsem se v roce 1614 dne 14. měsíce 1.v městě mého otce Sighisoare .Můj otec byl potomkem Vláda Draculy ale o něm toho moc nevím a pro moje dospívání nebyl důležitý. Jmenoval se Mihnea Tepes Lightscream.
Má matka byla aristokratka ze starého váženého rodu,to ona mě vychovala.Její jméno znělo Elisha Rhiana De LaMark,stejně jako já byla dcerou Disonance.Žila se svou družkou Elenor,jež zasvětila,aby mohla s ní žít.Náš hrad ale napadli lovci upírůa zabily mou matku a všechny obyvatele.Zachránila jsem se jen já a Elenor,Uchýlily jsme se na Francouzký dvůr.Tam ale Elenor poznala lidského muže a odešla s ním.Já zůstala sama a tak mě má cesta zavedla do Nového světa.jenže mé srdce aristokratky mě táhlo zpátky na starý kontinent a já se vydala hledat svého otce.Uběhlo spousty let a já se seznámila s jedním mladým upírem jménem Gabriel.Bohužel byl zabit a já se uchýlila na čarodějný institut. Zde jsem nastoupila na kolej ohnivých zřídel a po vychození se stala asistentkou Magických formulí.Patřím také mezi temné mági.Na mé životní cestě mě doprovází bílá vlčice a vraná klisna.
Popis:Nejsme moc vysoká,mám polodlouhé hnědé lehce zvlněné vlasy,stříbřitě modré oči,štíhlou postavu Povaha: Nejsem ani dobrá ani zlá.Jsem občas mrcha a někdy zase ukázkový andílek.Mojí láskou jsou muži.i když muže často měním za rychlého koně Kromě toho miluji hudbu,krásné věci a zvířata jímž rozumím…Maxmilian Graham (Patron) [Ravnos] 
( Animalismus [], Chimerstry [], Fortituda [])
Yeah...pokusim se to vzit nejak strucne, i kdyz okecavani me docela bavi. Maxmilian Graham, to jsem ja. Rad od ostatnich slychavam jen strucne Max. Jsem z klanu Ravnos a v Camarille zastavam post profesionalniho speha. (chcete prijit na to, jestli vam vase polovicka zahyba? Za strucny obnos to zjistim! Jojo, delam si reklamu no TT). Jinak je mi 38let, jsem blond s modryma ocima ve znameni byka. Takze jsem energicky, tvrdohlavy...a jeste k tomu American. Zboznuju pizzu, koukani na bednu...proste bezprostredni leharo. A mam slabost pro hazard... Kdyby jste me videli nekdy kracet obnazeneho po ulici, budete vedet, ze sem zase neco projel. Jinak dost nesnasim deti, jak moje (stale doufam, ze jsem v tej Francii fakt nejakou nezbouchl...platit alimenty by me uz fakticky zruinovalo), tak cizi. Je mi proste tezko, kdyz si pomyslim, ze sem i ja jako malej slintal s nudli u nosu.

Tomu jaky jsem, vdecim moji rodine. Otec, Liam Graham (Ravnos), vlastni jeden pajzl v L.A., kde tajne prodava ruzne zbrane a docela mu to vynasi. Matka, Mary-Jane Graham, pingluje v jednom baru. Segra, Sesilia Graham, vyrostla v krasnou zenskou a dala se na drahu modelky. Nekdo by se svou rodinou nechlubil, ale me je to vcelku jedno... jsou to bajecni lidi a me mezi nima bylo hej.

Sem na tu tuhle pekelnou skolu sem byl poslan, abych spehoval byvaleho Prince Vince, ted uz teda Barona. A dost sem na tom vydelal a stale vydelavam...cool, coz? Spehuju kazdyho, at je pritel ci nepritel. Hlavne kdyz zacaluje...


Shianae Noir (Mentor) [Ventrue]
( Dominance [], Fortituda [], Presence [])

Shianae Noir, Rodná, klanem Ventrue po otci i matce. To jsem já. Pro některé z vás známá, pro jiné ne. Jsem poloviční sirotek. Z mé rodiny žijí, i když neprávem, poze otec a mí tři bratři. Krví - ne však otcem či matkou - jsem spjata s osobou, která je pro mne důležitější než můj život. Vincent z Argenie je mi bratrem i bez společné rodiny.

Do čtrnácti let jsem žila se svým otcem a bratry na panství v Anglii, v Bradfordu. Nebýt Vincenta, tak zde teď nesedím a nepíšu tyto řádky. Dalších šest let jsem strávila ve Francii, u rodiny mé matky. Zde se ze mě stala pravá upírka, hodna svého klanu.  Následující léta jsem prožila zde, u vás na Institutu. Našla jsem někoho, kdo mě vidí takovou, jaká opravdu jsem...

Můj život je hudba. Provází mne po celou dobu a je mi  náhradní matkou. Jsem velice hrdá na svůj hlas a zbožňuji hru na piáno.

 

Mám jedno Dítě. Jean-Pierre Allard. Je stejně jako já, logicky, Ventrue. V době, kterou trávím na Institutu, zpravuje mé panství ve Francii.Melsero Delen (Patron) [Ventrue]
( Dominance [], Fortituda [], Presence [])

Nejdříve bych rád poznamenal, že jsem upírem ze staré školy. Posledních dvacet let jsem strávil na Institutu Pentagramu, většinu času pohroužen do knih, ale hezky od začátku.

Tedy narodil jsem se jako člověk. Vyšší šlechta v dobách temného středověku za vlády krále železného a zlatého. S mým osudem měl být svázán královský dvůr. Bohužel, či bohudík chcete-li, si toto uvědomoval i upír, Ventrue, můj stvořitel. Snaha o upevnění moci vedla Venture k snaze o získání vlivu na královském dvoře. Logickým krokem bylo získat svého „člověka“. Tedy jedné krásné noci se můj svět změnil, otočil a značně rozšířil.

Když jsem se dostal z toho šoku a zjistil, že nemám jinou možnost než přijmou to čím jsem se stal, můj život to zjednodušilo. Stal jsem se Ventrue a dělal pro co jsem byl zrozen.S pádem krále nastali zlaté časy, v následují době chaosu se nám upírům dařilo dobře a naše moc rostla.

Zlom nastal s nástupem krále Karla. Museli jsme se stáhnou z veřejného života a do ústraní. Dostal jsem možnost cestovat. Svět byl tehdy tak krásný a svobodný. Užil jsem si cestování, ale můj klidný život ukončila inkvizice. Pronásledování stále rostlo až jsem dospěl k názoru, že bude rozumné se na pár desetiletí uložit ke spánku. Ukryl jsem na území Francie, neprodyšně uzavřel svoji kopku a uložil se ke spánku. Svým sluhům jsem dal pokyny, aby za 50let kobku odpečetili a tím mě probudili.

Inkvizice je ovšem během té doby dopadla a tak moje jediná naděje na probuzení skončila na hranici a můj spánek se protáhl na celá staletí.

Probudila mě spíš náhoda. Výbuchy a dělostřelectvo I. světové války narušilo moji komoru a čerstvý vzduch mě probudil. Nemusím vám asi popisovat svoje zmatení a překvapení. Můj svět tu už nebyl, nahradilo ho toto bláznovství. Tápal jsem, utíkal aniž bych věděl před čím. Chvíli to trvalo a nalezl jsem cestu, spřízněné svého druhu. Francouský markýz a Ventrue mi nabídl jistotu v neznámém světě, ubytování a tolik potřebné informace…A já četl, ptal se a nepřestával se divit. Snažil jsem se zjisti, kam se svět dostal, zatím co jsem spal. V této své činnosti jsem pokračoval i na Pentagramu.

Nyní už vím dost, abych mohl v tomto novém světě přežít a žít. Zajímá mě co se děje. Jsem Ventrue a má přirozená touha po vlivu a moci se ve mně opět probouzí. Už nejsem tak podrážděný jak v prvních letech mého znovuzrození. Jsem mnohem víc společenský a snažím se dostat zpět na místa kam patřím, ve světě i v klanu.


   Elen De Reif (Učedník) [Toreador]
( [] )


  Mé celé jmeno zní Elen Amicemi de Reif a hrdě se hlásím ke klanu Toreador po matce i otci. Moji rodiče jsou již dlouhou dobu po smrti. Na zdejším institutu mám sestru, ovšem neudržuji s ní žádný kontakt od té doby, co se mě pokusila zabít a dala přednost "méněcenné" společnosti. Původem pocházím ze slunné Itálie plné oliv a dobrého vína.

  Mám ráda dobrou a hlavně zábavnou společnost. Tvory, kteří neoplývají dobrým vychováním a znalostí pravopisu, pohrdám. Svou důvěru nevkládám jen tak v někoho, ovšem není tak těžké si ji získat, pokud víte, čím mě uchvátit...Když nad tím tak přemýšlím, není to vubec težké..Jenom musíte správne volit slova.. A nekdy nejen slova..Uhm..O tom snad zase nekdy jindy..

Mám moc ráda umění, jak už přísluší k mému klanu. Osobně se nejradeji věnuji umění výtvarnému, ovšem dobrá hudba je schopna dostat mě do ehm.. řekněme tranzu..Pokud byste chteli namalovat obraz stačí říct..( Menší reklamka, ale penez není nikdy dost, ze..)

   K mému vzhledu jenom málo..Mám dlouhé, tmavé a lehce vlnité vlasy zhruba pod lopatky, jiskřivě žluté oči a svou štíhlou postavou vyčnívám do výšky cca 170 cm.

  Děti..? Ne, dekuji..Děti nemám ráda..Ať už malé a slintající, či vetší a otravující..Mám své duvody je nenávidet..Neplánuji děti upíří ani vlastní..


 Aini Ortainë (Patron) [Ventrue/Dcera Disonance]
( [],  [],  [])

 

Již od mala mě všichni oslovují Aini. Jméno mi dala matka, než se mě, kvůli svému strachu, vzdala. Ponechala mě u muže, známého všude jako Ezekiel Rabide. Nikdy jsem nepochopila, proč byl tak krutý, zlý…proč vyhledával jakýkoliv konflikt se mnou a proč mě stále trestal. Proč mě tak bytostně nenáviděl. Prožila jsem u něj pár velice těžkých let, nakonec jsem se ale rozhodla a utekla od něj....

Prošla jsem mnoha místy, poznala mnoho lidí..Milých i zlých…a pak jsem dostala možnost skrývat se v zaklínačské vesnici. Byla zde možnost naučit se bojovat. Nadějná vidina toho, že se Ezekielovi příště ubráním. Tehdy jsem se začala učit zaklínačskému umění. Nikdy jsem ho ale nedokončila, protože jsem byla donucena opět utéct. Ano. Ezekiel po mě pátral dlouho a našel. Nebyla jsem schopná postavit se mu.
A tak mě kroky zanesly až sem, na Pentagramus…

Narodila jsem se jako obyčejný smrtelník, nyní žiji jako upír. Poté, co jsem zde žila nedlouhou dobu sama, se mě ujal Gaara Abel Gabriel - můj Otec, kterému jsem nebyla lhostejná. Díky Gaarovi patřím ke klanu Ventrue a jsem Dcerou Disonance.
Nyní je mi 32 let a jen díky dobrosrdečnosti Gaary a jeho rodiny mi Ezekiel nemůže nyní ublížit, i když se už dlouhou dobu zdržuje ve zdech Pentagramu. Strachu mě zbavuje i Lucian Ishtar Nior Madden, který nenávratně vstoupil do mého života, ukradl si mé srdce a dodává mi veliké množství odvahy.
 Nalezla jsem klid.
 
Za ty roky, kdy jsem utíkala jsem svůj vzhled různě měnila. Nebylo to z rozmaru, nebo kvůli módním trendům. Jen proto, aby mě Ezekiel nepoznal. Od pobytu zde se ale můj vzhled nezměnil. Nepřipadám si nijak vyjímečná. Šaty tmavých barev, černé vlasy do poloviny zad, rudé oči..A výška? Ne, tou jsem příliš obdarována nebyla.
Alumina Mixie (Učedník) [ Malkavian ]
( [],  [] )


Victoria Vanessa Vox (Nový Rodný) [Ventrue]
( [] )

Daina Nina Acalorando (Nový Rodný) [ Daeva ]
( [] )

Christian Nior Madden
(Nový Rodný) [ Tzimisce ]
( [] )

Ishtar Mia
(Nový Rodný) [ Ventrue/Dcera Disonance ]
( [] )


     Divíš se vznešený, co jsi to našel na stěně 13. komnaty? Máš pravdu, zdá se jakoby obraz do zdejší ponuré atmosféry příliš nezapadal, že? Nicméně je pěkný, však se podívej. Vypadá jako rodinný portrét, kterým by snad i mohl být, jenže…po jeho pravé straně se plátno třepí, jako by jej snad někdo násilím odtrhl…stále zde něco chybí. Zadumaně se díváš na postříbřený rám. Někdo si dal záležet, aby obraz nesl parádu jakou si zaslouží.

     Začněme z levého horního rohu. Podivný muž, vypadá jako halucinace doby květinových dětí. Ovšem při bližším prozkoumání zjistíš, že to, co vidíš je hawajská košile a klacík v ústech není džoint, ale cigareta. Ach ano, kdo jiný by ve vlasech mohl nosit čtyřlístek štěstí, než náš Maxmillian Graham.

     A vedle něj…zdá se, že nás přijel navštívit pohledný syn jistě všem dobře známého Pošuka Moodyho. Ach ale ne. Já se spletl. Vždyť je to náš krásný Lucian, v ehm…tajemném plášti s vysokým límcem. Poznáte jej podle nezaměnitelného stále nas…štvaného výrazu ve tváři, který je ale ve skutečnosti velmi přitažlivý pro ženy.

     To by bylo, aby k sobě Lucian neměl přikovanou zrovna Aini Ortainë. Tato křehoučká dívenka s elegantním chováním jistě uchvátí každého, ovšem…Co se asi skrývá za hlubokým výstřihem a zadumaným výrazem? Nevím, zda je to právě ona její pověstná nevinnost a zranitelnost. Nevím, nevím…

     Nevím jak vy, ale já bych strašně rád věděl, proč Alumina Mixie schovává svou tvář za Gaarovu knihu. Možná vstala na pózování pro malíře s vyrážkou na obličeji, nebo je to nakonec ona, kdo se tolik stydí? Opravdu velmi, velmi by mě zajímal název toho titulu, který je oba tolik uchvátil, že se ani nemohli podívat do objektivu.

     Jak se říká na každého jednou dojde a tak došlo i na velkého šéfa. Vyhlašuji soutěž. Kdo z vás Gaarovi věří, že tak pilně studuje i když se na něj zrovna všichni nedívají? Zadumaný výraz, mladistvý sestřih, jedna sexy kšanda přes hrudník…(snad je to kšanda Oo ) No prostě…ah…eh…oh…ehm…dál…

     Přímo pod Gaarou trůní někdo, koho snad nemůžete ani nepoznat. Kdo jiný by se na nás takhle blbě..ehm..vznešeně křenil, než Vincent, šéfův bráška a můj ..no Vincent. Nóbl oblečení pravé kvality od Vietnamců z něj dělají největšího elegána široko daleko. Věděli jste, že se chodí koupat šestkrát denně?

     Celkem se divím, že Vincentův pohled není přikovaný na zadek Shianae Noir, která mu ho tam tak pěkně vystavuje. Ovšem toto je pravá dáma až z Francie. Já osobně ji podezřívám z příslušnosti ke klanu Toreador, jen se na ni podívejte na dračici…no ale teď už musím běžet do krytu. Její dračí slina je pověstná a já ji právě naštval.

     Ah ano, moje koťátko Eros. Je to pěkná Siamečka. A nad ním kdo jiný než já sám osobně, Enke Kitten i s kitten pod sebou. Řeknu vám, zkoušet něco komentovat, když vám Shianae sahá až…není snadné. Doufám, že mi z toho nepopraskají očka na mém síťovaném triku. Ne že by mi to vadilo, ale no…

     Figo! Náš starý dobrý Figo i se svým pověstným kloboukem. Náš prokletý básník, který prý vůbec nemá rád prokleté básníky. Tu jeho náušničku mu asi uloupím. No povězte, to je pravý chlap. Ten úsměv, to rebelantské háro… Jak se říká to nejlepší na konec a ne, že mě všichni ukamenují skřítky, že popisuji ze špatné strany.

    

 

A NYNÍ POTLESK PRO MAXMILLIANA GRAHAMA, KTERÝ TENTO ÚŽASNÝ OBRÁZEK SPÁCHAL PRO NÁŠ SPOLEK, STEJNĚ JAKO PRO VAŠE POTĚŠENÍ

 

~ Enke Kitten z Alandy
TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek