Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Vedení
Gaara Abel Gabriel [Ventrue/Syn Disonance]
( webmaster DN )
   O mne: Mé celé jméno zní Gaara Abel Gabriel - Abel po matce, Gabriel po nevlastnim otci. Okaasan pochazela jako jedna z mala z klanu Dcer Disonance, po otci (biologickém, byl jim vsak i ten, co s nami zil) jsem Ventrue. Mam starsiho bratra Vincenta, byvalou pritelkyni Miau a s ni dve mala dvojcatka - Nicolase a Alassëu. Mia mne opustila a odvedla si s sebou Alassëu, zatimco Nicolas byl unesen... A pak, kdyz se vratila...uz s ni byt nedokazi. Nicolase se mi podarilo dovást zpet, domu, k sobe. Ted je mu pet let... A mozna se take hodi dodat, ze me srdce uz opet nekomu patri...

Rodice me vychovavali do mych deseti, pote oba zemreli. Od te doby jsem vyrustala u Tanaky-senseie, odtud nejvetsi vliv na me kolem Japonska, kekteremu hodne lnu, ac ne diky okaasan, ktera Japonkou byla, ale nikdy me tim smerem vyrazne nevedla.
 
Jelikoz jsem se jako upir narodil, neni mi tolik, jak by vetsina cekala. Narodil jsem se 19.ledna ve znameni Kozoroha a je mi 24 let.
 
Merim okolo 180cm, vlasy mam cerne, nedavno jsem si je nechal narust delsi, po ramena, oci rude, vzdy cerne zvyraznene. Me japonske geny se na mne taktez projevuji... Po nedavne neschode s Michaelem, byvalym [zesnulym] Princem Camarilly, mam na krku vlkodlacim drapem vyryto slovo PRODITOR, kryji ho vsak cernym obojkem. Rozciluji se malokdy, ale kdyz, uklidnuje me, kdyz si bud sam zpusobim ztratu krve, ci jiny Rodny.

Mezi me zajmy patri poezie, kvalitni vino, chladne zbrane a hudba.


Na Pentu:
V Institutu zastavam funkci profesora OOPCM (6. - 7.r.) a vedouciho Spolku Upiru


Dulezite pro ty, co chteji byt mymi detmi
: Jelikoz jsem puvodu miseneho, misi se ve mne vlastnosti obou mych predku. Velice si potrpim na slusne chovani a uctu k hudbe. To oboje od svych Deti nepodmineme zadam, spolu se schopnosti komunikovat, vyjadrit se, s dobrym vkusem, sebeovladanim a obecnym estetick
ym citenim. A hlavne nasim osobnim porozumenim.

Original by Megane
Muj Otec: -neni znamo- 
Ma Matka: Michiyuki Abel-Kurowaka
Me Deti: Naomi de Addams, Aini Ortainë, Lethey Irenicus 

             e-mail:    sabaku.sama@seznam.cz  


Lutien Belgurs [Ventrue]
       Mé jméno je Lutien Belgurs. Neptejte se mě, odkud to jméno pochází, protože nebudu schopná vám to říci. Nevím kdo jsou moji rodiče, zda žijí či ne. Jediné co vím je, že jsem upírka od svého narození, které se událo před šestnácti lety. Naposledy, co jsem viděla svou matku. Vše, co o ní vím, je jen z vyprávění, byla prý krásná a jestli nebyla, já si ji tak určitě představím pokaždé, když přemýšlím, proč mě nechala samotnou. Samotnou v domě velikém a studeném. Nechala mě tam pod pevnou rukou upíra jménem Moriah a přísnou rukou Amitiel. Zřejmě ke mně byli tvrdí, ale za to jsem jim vděčná, umím se díky nim ovládat. A kde je otec? Je na živu, vím to, cítím to, ale nemám potřebu ho hledat, protože on zřejmě nemá potřebu mě vidět. Kdyby ji měl, už dávno bych o své matce věděla víc. Třeba bych se i dozvěděla její jméno.

  Můj vzhled je úplně jiný, než vypadali manželé, kteří mě vychovali, a proto každý hned poznal, že k nim nepatřím. Narozdíl od světlých vlasů Amitiel mám černé vlasy sahající mi na hrudník a narozdíl od tmavé pleti Moriaha mám já tu svou světlou. Narozdíl od malinké 150 centimetrové Amitiel mám 172 centimetrů na výšku. Naopak od světle modrých očí Moriaha, ty moje jsou tmavé neurčité barvy a s velice zúženými zorničkami, když můj nosík ucítí krev. Krev která mě zároveň uklidňuje a zároveň přivádí k varu.

Jako upírka jsem se stala členem klanu Ventrue, klanu, který splňuje mé potřeby a dokonale obsahuje to, co já uznávám.
(viz. Upiri Klany)

Moje děti mají smysl pro eleganci a vznešenost. Musí oni rozumět mně a já jim, jinak není možné, aby mu kolovala v žilách moje krev. Musí se snažit chápat ostatní a nesmí mít předsudky.
 
Rodiče: Nejsou.
Děti: Hesmer Emusen, Silvara Bjartskular
TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek